Skip to main content

O NAS

Adentro to autorska pracownia architektury wnętrz, którą tworzą Agnieszka Szulc i Aleksandra Sikorska. Projektujemy przestrzenie tworzone w oparciu o ogromną pasję i doświadczenie. Specjalizujemy się w projektach wnętrz prywatnych, wykorzystując wiedzę popartą wykształceniem kierunkowym zdobytym w Akademii Sztuk Pięknych i Politechnice. Oferujemy holistyczny projekt aranżacji wnętrza, w swojej pracy skupiamy się na szczegółowym badaniu potrzeb, preferencji i oczekiwań klienta.
Projektujemy tak, aby wnętrze było przytulne, komfortowe, funkcjonalne i przemyślane, aby otaczająca przestrzeń była źródłem radości i spokoju na co dzień, przez wiele lat. Nasze projekty opierają się na materiałach o wysokiej jakości, które połączone z nowoczesnymi detalami tworzą harmonijną mieszankę klasyki i nowoczesności.
Regularnie śledzimy najnowsze trendy i innowacje technologiczne, a także uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, które pomagają nam rozwijać się i poszerzać horyzonty.
Jako jedna z nielicznych pracowni architektonicznych oferujemy usługę projektu wnętrz z uwzględnieniem Feng shui. Zastosowanie starożytnej chińskiej praktyki sprzyja dobremu samopoczuciu i równowadze energetycznej, co ma pozytywny wpływ na życie człowieka.